Son dakika haberi: Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebek gelişmesi! Ecrin bebeğin nasıl öldüğünü anlattı!

0
11134
Son dakika haberi: Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebek gelişmesi! Ecrin bebeğin nasıl öldüğünü anlattı! 4

 Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 22 gündür aranan Ecrin bebekle ilgili üvey amca Özkan Kurnaz hakkında şok eden detayı ortaya çıktı.

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin Kurnaz’ı son gören kişi Özkan Kurnaz’ın traktöre bindiğini gören Muhammet Yahşi, 30 Mayıs Müge Anlı canlı yayınında, Ecrin bebeğin kaybolduğu gün yaşananları anlattı.

Müge Anlı, Ecrin bebeğe ait olduğu söylenen ayakkabıyla ilgili çarpıcı detayı gözden kaçırmadı.

Bu sırada canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir izleyici, Ecrin bebekle ilgili şok eden açıklamalarda bulundu!

 Ecrin bebeğin kaybolduğu gün, Özkan Kurnaz’ı traktörüne binerken gören görgü tanığı komşu Muhammet Yahşi, 30 Mayıs Müge Anlı canlı yayınına katıldı.

Muhammet Yahşi, Ecrin bebeğin kaybolduğu gün yaşananları anlattı. Köpeklerinin Özkan’ın traktörüne havladığını ve ardından bir çığlık sesi duyduğunu belirten Muhammet Yahşi’nin anlattıklarını kabul etmeyen Özkan Kurnaz, çelişkili sözleriyle hala baş şüpheli durumunda.

ECRİN BEBEK NASIL ÖLDÜ?

Muhammet Yahşi’nin sözlerinden sonra 30 Mayıs Müge Anlı canlı yayınına ismini vermek istemeyen bir izleyici bağlandı. İzleyici, Ecrin bebeğin babaannesi Hacer Kurnaz ile üvey amcası Özkan Kurnaz hakkında kan donduran iddialarda bulundu!

“ECRİN BEBEK MOTORDAN DÜŞMÜŞ VE ARKA TEKER KAFASINI EZMİŞ”

Müge Anlı canlı yayınına bağlanan izleyiciden kan donduran sözler: Hacer Kurnaz, akrabalarından birisine oturmaya gitmiş. Orada anlatırken okula giden çocuk da olayları duymuş.

Özkan motorla tarlaya giderken önüne köpekler çıkınca gaza basmış, gaza basınca da Ecrin motor tekerinin ön tarafına düşmüş. Arka teker ise Ecrin bebeğin kafasını ezmiş.

BABAANNE HACER KURNAZ’DAN ANLAMSIZ TEPKİ!

Canlı yayında yaşanan gelişmenin ardından Vezirköprü’deki babaanne Hacer Kurnaz’a bağlanıldı. Babaanne ortaya atılan iddiayı yalanlayarak sert çıkışta bulundu.

“Ne oğlum ne de ben bir daha canlı yayına katılmayacağız.” şeklinde tepki veren Hacer Kurnaz, Müge Anlı’yı çileden çıkardı.

SON DAKİKA ECRİN BEBEK GELİŞMESİ: AYAKKABISININ DİĞER TEKİ DE BULUNDU!

Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebekle ilgili son dakika gelişmeleri devam ediyor. Samsun’un Vezirköprü ilçesindeki evlerinden 3 km uzaklıktaki ormanlık alanda kıyafetinden bir parça ve ayakkabısının teki bulunan Ecrin Kurnaz hakkında Adli Tıp’tan henüz bir sonuç gelmedi. Ancak yaşanan son dakika gelişmesine göre Ecrin bebeğin ayakkabısının diğer teki de bulundu.

ÖZKAN KURNAZ’IN ARAMA GEÇMİŞİ ORTAYA ÇIKTI!

Müge Anlı canlı yayınındaki Ali Tıp Uzmanı Mehmet Şevki Sözen, canlı yayında elinde bulunan belgeleri açıkladı. Mesleği gereği dikkatini çeken detaylar olduğunu belirten Sözen, Ecrin bebeği son gören kişi olan Özkan Kurnaz hakkında mide bulandıran gerçeği ortaya çıkardı.

Özkan Kurnaz’ın kendi rızasıyla telefonundaki bilgiler araştırıldı. Ortaya çıkan gerçekler stüdyodaki herkesi dehşete düşürdü. Ecrin bebeğin üvey amcası Özkan Kurnaz’ın ziyaret ettiği internet siteleri ve hangi konuları araştırdığı ortaya çıktı.

Şevki Sözen,” Biraz önce, bu çocuk bir cinsel istismara uğramış ve o sırada sesini kısmak için boğulmuş olabilir mi? diye sormamın sebebi bu belgelerden kaynaklıydı.” dedi ve ziyaret edilen sitelerdeki dikkat çeken ayrıntıyı paylaştı.

Müge Anlı canlı yayınındaki Adli Tıp Uzmanı Mehmet Şevki Sözen, “Özkan çok genç. tabii ki birtakım sitelere girip birtakım şeyler izlemesi normal. Arzu eder girer ancak girdiği sitelerde hep seçtiği başlıklar aile kavramı içerisinde dönüyor.

Daha fazla bir şey söyleyemiyorum şu an burada ama, bu pornografik sitelerde hep seçilen temalar hep yenge, yeğen, kız kardeş gibi başlıklardan oluşuyor. Hani hep delil delil diyorsun ya, bu benim için bir delildir, sıkıntılı bir delildir. İllaki Ecrin’in başına bir şey getirdiğin anlamını taşımaz ama senin açından sıkıntılı bir delil.” dedi.

Mehmet Şevki Sözen’in bu sözleri üzeri karşısında Özkan Kurnaz, Hocam bu sözlerinizden pişman olursunuz” şeklinde yanıt verdi.