Ne yapsanız değişmeyecek 5 erkek özelliği

Bazı erkek özellikler var ki ilişkinin hangi evresinde olursanız olun sabit kalıyor.

İlişkilerde tarafların birbirlerini değiştirme çabaları doğru olmasa bile hep olagelen bir durum.

İşin doğrusu karşımızdaki kişiyi olduğu gibi kabullenmek. Ancak bazı erkek özellikler var ki ilişkinin hangi evresinde olursanız olun sabit kalıyor.

İşte kadınların erkeklerde değiştiremediği özellikler.

Dedikodu

Erkekler kadınları dedikodu yapmakla suçlar ancak kendilerinin zaman zaman daha fazla dedikodu yaptığını asla kabul etmezler.

Kadınlar genelde başkalarının kulağına gitmesinden korktukları için daha yüzeysel konuşur, erkekler ise konuyu detaylandırır.

Arkadaşları

Erkekler arkadaşlarını değiştirmezler. Eğer gerçekten sevgilinizin arkadaşlarının yanlış insanlar olduklarını düşünüyorsanız, sevmediğiniz birisi için onunla tartışmak yerine kendisinin bu yanlışın farkına varmasını beklemeniz en doğrusu.

Yeme alışkanlıkları

Yemek yemeye düşkün bir erkekle beraberseniz ve onu tanıdığınızda yirmili yaşlarındaysa beğendiğiniz bir erkeğin otuz yaşındayken nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, onu on kilo almış bir halde hayal edebilirsiniz.

Çünkü fastfood seven bir erkek bunları yemekten vazgeçmek istemez.

Her zaman haklı olduklarını iddia etmeleri

Konu ne olursa olsun, erkek arkadaşınızla fikir ayrılığına düştüğünüz zaman genellikle haklı olanın kendisi olduğunu iddia eder.

Çünkü kadınlar genelde kendilerini açıklamak için erkeklere oranla daha çok konuşurlar ve bir süre sonra kontrolü kaybedip haklı bile olsalar haksız duruma düşerler.

—————–

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ
Maile Gönder