İyi ki Varsın Haluk Levent! Elif İçin İşitme Cihazı Alan Takipçisinin Evine Gidip, Söz Verdiği Gibi Kahvaltı Hazırladı

Kurucusu olduğu AHBAP Platformu ile yardıma muhtaç insanların yanında olan Haluk Levent’ten ‘helal olsun’ dedirten bir başka hareket daha geldi.

AHBAP İstanbul, 28 bin TL’lik işitme cihazına ihtiyacı olan 3 yaşındaki Elif’i ziyaret ederek Haluk Levent’i durumdan haberdar etti.

Haluk Levent, işitme cihazını alacak kişinin evinde yemek yapma sözü verdi ve çok geçmeden bir yardımsever Elif’in derdine derman oldu. Haluk Levent de mutfak önlüğünü giydi, söz verdiği gibi o yardımsever ailenin evine gidip, kahvaltı hazırladı…

Haluk Levent tarafından kurulan AHBAP Platformu, gönüllere taht kurmuş bir iyilik hareketi.

Ayvalık’ta çıkan orman yangınından sonra fidan dikme kampanyası düzenleyen AHBAP, yoksul öğrencilere kıyafet yardımından ihtiyaçlarını karşılayamayan hasta ailelerine maddi yardıma kadar birçok sosyal sorumluluk kampanyasına imza attı.

AHBAP İstanbul, geçtiğimiz ay 28 bin TL tutan işitme cihazını almakta zorlanan bir aile ile görüştü ve bu durumu Haluk Levent’le paylaştı.

Haluk Levent, işitme cihazını alan kişiye ‘evinin mutfağında yemek yapma’ sözü verdi…

Çok geçmeden, bir yardımsever kendisine ulaştı ve 3 yaşındaki Elif’in işitme cihazının masraflarını karşılayacağını söyledi.

Haluk Levent, söz verdiği gibi kendisine ulaşan yardımseverin evine gitti ve kahvaltı hazırladı…

Dünyalar tatlısı Elif, artık duyuyor…

 

EN ÇOK İZLENENLER

Yazılarımız E-mailinize gelsin!

Arkadaşınıza gönderin!