Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı

0
6880
Ecrin Kurnaz'ın cansız bedenine ulaşıldı 2

22 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz ile ilgili son dakika haberi geldi.

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı.

Samsun’da 22 gündür kayıp olan ve her yerde arama çalışmaları devam eden Ecrin Kurnaz’ın cansız bedeni ormanlık alanda bulundu.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alanda bulunduğunu açıkladı.

ORMANLIK ALANDA ECRİN BEBEK’İN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’nda ilk kez karşımıza çıkan ve günlerdir herkes tarafından takip edilen Ecrin Kurnaz olayında minik kızın cansız bedenine ulaşıldı.

Hatırlanacağı üzere son olarak Müge Anlı Ecrin Kurnaz hakkında ortaya çıkan gerçekleri tek tek anlatmıştı.

AMCA ÖZKAN’IN TELEFONUNDAN ŞOK GÖRÜNTÜLER!

Müge Anlı, canlı yayında Ecrin’in üvey amcası Özkan Kurnaz’ı köşeye sıkıştırdı ve canlı yayında Özkan Kurnaz’ın telefon incelemesinin sonuçlarını açıkladı.

Ecrin’in üvey amcasının telefonundan çıkanlar izleyiciyi korku dolu düşüncelere sürükledi.

O GÖRÜNTÜLER ORTALIĞI KARIŞTIRDI

İddialara göre en büyük 4 şüpheli anne Sevcan Kurnaz, baba Deniz Kurnaz, üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer hanım. Geçtiğimiz perşembe günü canlı yayında amca Özkan’ın telefonunda çıkan pornografik kayıtlar dikkat çekerken, babaanne Hacer’den de kan örnekleri alındı.

AMCA ÖZKAN’DAN SKANDAL İDDİA!

Ecrin’in ortadan kaybolduğu sıralarda yaptıklarının mantıksız olduğunu kabul eden üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer Kurnaz, “Ecrin’i görünmeyen varlıklar götürmüş olabilir!” sözleriyle damga vurdu.