Bezmiş bir babanın son çaresi: Kızını ceketinin kapüşonundan çekerek sürükledi

Çocuklarıyla seyahat etmek bazen ebeveynler için tam bir kaosa dönüşebiliyor.

ABD’nin Washington kentinde Dulles Uluslararası Havalimanı’nda çekilen görüntüler ise bu tezi doğrulayacak cinsten.

Gelen yolcu terminalinde bekleyen bir kişinin kaydettiği görüntülerde, bir babanın küçük kızını kapüşonundan tutarak peşinden sürüklediği görülüyor.

ABD’nin Washington kentinde Dulles Uluslararası Havalimanı’nda gelen terminalinde kaydedilen görüntülerde, bir elinde yeşil bir çanta diğer elinde ise ilk bakışta ne olduğuna anlam verilemeyen pembe bir objeyi sürüklediği görülüyor.

Buraya kadar her şey normal gözükse de daha sonra daha net bir şekilde kadraja giren adamın elinde sürüklediği objenin kızı olduğu anlaşılıyor.

​Reddit isimli sosyal paylaşım sitesine yüklenen görüntüler, kısa sürede internette yayılırken, 121 binden fazla beğeni aldığı gözlemlendi.

Reddit kullanıcıların ‘SpongeTheOC’ takma adlı bir kullanıcı, “Doğru söylemek gerekirse bunda yanlış hiçbir şey yok. Buna benzer şeyler her gün burada meydana gelmekte” yorumunda bulundu.

Diğer birçok kullanıcısı da ‘seyahatlerde çocukların ebeveynlerini yaptıklarıyla bezdirebildiklerini’ ve olaya babanın açısında yaklaşılmasında fayda olacağını ifade etti.

Haberin videosu


EN ÇOK İZLENENLER

Yazılarımız E-mailinize gelsin!

Send this to a friend